PRACOVNÍK/PRACOVNICE CNC FRÉZOVACÍHO CENTRA - SEŘIZOVAČ

pracovní náplň: obsluha a seřízení CNC frézovacího centra - obrábění přesných dílců kusové, sériové a malosériové výroby, výroba součástí dle tech. dokumentace, průběžné měření dílů, úprava korekcí a odladění stroje pro sériovou a malosériovou výrobu

požadujeme: technické vzdělání a čtení výkresové dokumentace, orientace v řídícím systému HAIDENHEIN, spolehlivost, zodpovědný a proaktivní přístup k práci, ochota se neustále vzdělávat, zručnost, pečlivost

benefity: náborový příspěvěk 20.000, mzda až 42.000, pololetní odměny, závodní stravování, věrnostní odměny, firemní akce, odborné vzdělávací kurzy, možnost adaptace pro absolventy, příspěvek na dopravu, zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

Firma: C.S.O. spol. s r.o.

Kontakt: Kateřina VOZÁROVÁ
Velehradská 1953
686 03 Staré Město

Telefon: 702259465

Místo práce: Uherské Hradiště

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé